МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Заступник Міністра Михайло Близнюк провів зустріч з делегацією Парламенту Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланки

27.09.2018 | 18:02

 

 

Під час зустрічі обговорили низку питань поглиблення співробітництва, зокрема в сфері енергетики.

 

Михайло Близнюк зазначив, що Україна зацікавлена  у розширенні співпраці з Шрі-Ланкою та готова зробити кроки в напрямку започаткування співробітництва в енергетичному секторі.

 

«Україна має великий потенціал видобутку вуглеводнів, особливо нерозвіданих, а також значні транзитні потужності, - наголосив М. Близнюк.

 

Коментуючи питання щодо можливого залучення фахівців України до участі у проектах на території Шрі-Ланки, Михайло Близнюк зазначив, що Україна має досвід співпраці з іноземними компаніями і роботи на шельфі, тому Міненерговугілля вітає можливу участь українських компаній у спільних із Шрі-Ланкою проектах з видобутку вуглеводнів на шельфі.

 

Крім того, додав, що в Україні працюють науково-дослідні інститути, які можуть брати участь у розробці спільних проектів як будівництва, так і експлуатації енергетичних об’єктів.

 

Представники Шрі-Ланки поінформували про перспективи видобутку вуглеводнів на шельфі та зацікавленість залучення партнерів з України, які мають досвід видобутку та експлуатації, до взаємовигідної співпраці.

 

Михайло Близнюк запевнив, що Міненерговугілля має намір і надалі продовжувати співпрацю з Ланкійською стороною у галузі енергетики та надалі сприяти розвитку двосторонніх відносин.

 

версія для друку