МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Н. Бойко бере участь у 27-му засіданні Комітету зі сталої енергетики Європейської економічної комісії ООН

26.09.2018 | 20:17

 

 

На панельній дискусії щодо політичного діалогу з питань сталої енергетики в регіоні ЄЕК ООН Н. Бойко виступила з доповіддю на тему: «Шляхи до сталої енергетики в контексті подолання викликів глобальній та регіональній енергетичній безпеці».

 

Також у своєму виступі наголосила, що:

«Нові виклики, які стоять перед Україною, зокрема й агресія РФ, чітко знайшли відображення на нагальності формування системи гарантування енергетичної безпеки держави та особливої уваги до забезпечення стійкості роботи ПЕК. Ми чітко усвідомлюємо, що зараз перед нами стоять такі виклики, як підвищення ризиків терористичних атак, збільшення кількості кібератак на енергетичні об’єкти, руйнування та пошкодження об`єктів інфраструктури в зоні проведення операції об'єднаних сил, втрата доступу до енергетичних об`єктів та інфраструктури внаслідок анексії Криму, Україна посилено працює над задачами диверсифікації джерел та маршрутів постачання енергетичних ресурсів та розбудовує систему захисту критичної інфраструктури».

 

27-ме засіданні Комітету зі сталої енергетики ЄЕК ООН відбувається у період з 26 по 27 вересня 2018 року у Палаці Націй (м. Женева, Швейцарська Конфедерація).

 

версія для друку