МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Ігоря Насалика з професійним святом - Днем рятівника

17.09.2018 | 10:00

 

 

Дорогі друзі!

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони  з професійним святом - Днем рятівника!

Ваша праця надважлива для всіх сфер  життєдіяльності і, зокрема, для  енергетичної галузі,  функціонування паливно-енергетичного комплексу, безперебійного, надійного постачання енергоресурсів.

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску у забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Мужні, витривалі, сильні духом люди цілодобово підтримують бойову готовність до боротьби з незваним лихом та з  честю виконують покладені на них завдання. Рятівники завжди на варті, готові вирушити в епіцентр подій та миттєво виручити з біди тих, хто найбільше потребує допомоги.

Обравши небезпечну та водночас благородну професію, рятівники стали справжніми  героями наших днів.

Щиро вдячні Вам, шановні рятівники, за наш спокій, за  вірність обов’язку, примноження  славних традицій,  віддане і сумлінне служіння справі добра.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров'я, спокійних чергувань і якомога менше тривожних викликів. Нехай панує мир і спокій у нашій країні, добро і щастя у Ваших родинах.

З повагою

 

Міністр Ігор Насалик

 

версія для друку