МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Триває підготовка до Міжнародного форуму "Паливно- енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

14.09.2018 | 16:52

 

 

У Міненерговугілля 13 вересня 2018 року під головуванням державного секретаря Міністерства Максима Немчинова проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки та роботи ХVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

У ході засідання розглянуто низку питань, зокрема: стан підготовки та формат проведення Форуму, заходи у рамках ділової програми Форуму. Також заслухано представників підприємств про їх підготовку до участі у Форумі та про стан виконання підготовчих робіт зі створення галузевої виставкової експозиції «ПЕК України».

 

Державний секретар – співголова організаційного комітету Максим Немчинов наголосив, що від спільної роботи членів оргкомітету залежить, наскільки захід стане ефективним інструментом подальшого розвитку паливно-енергетичного комплексу України. Участь у виставці «Енергетика в промисловості – 2018» є можливістю презентувати продукцію та технології підприємства широкому колу фахівців.

 

Також Максим Немчинов зазначив, що Міністерство у рамках ділової програми Форуму організовує дискусійні майданчики (семінари, кругли столи, презентаціі, конференції тощо) та очікує на пропозиції від учасників Форуму.

 

версія для друку