МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту наказу Міненерговугілля України "Про затвердження переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках"

27.08.2018 | 09:43

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту регуляторного акту – проекту наказу Міненерговугілля України
«Про затвердження переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках»

 

 

Метою наказу Міненерговугілля України «Про затвердження переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках» є затвердження переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках, що забезпечить безперервність та безпеку електропостачання в житлових будинках. Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» енергопостачальник або інший суб’єкт господарювання, який має дозвіл на проведення робіт з електропостачання, здійснює технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках. Види робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері електроенергетики. Таким чином, необхідно розробити та затвердити перелік видів робіт щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання в житлових будинках.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30;

е-mail: ludmila.vlasenko@mev.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11;e- mail: mail@dkrp.gov.ua

 

Проект регуляторного акта оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет    mev.kmu.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1. Проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем електропостачання в житлових будинках».

2. Аналіз регуляторного впливу проекту наказу.

3. Пояснювальна записка до проекту наказу.

 

версія для друку