МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Обрано новий склад Громадської ради при Міненерговугілля України

22.08.2018 | 16:16

 

 

Проведено Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Міненерговугілля України.

 

Для участі в Установчих зборах зареєструвалося 27 представників інститутів громадянського суспільства, які  подали відповідні документи  для розгляду Ініціативною групою з підготовки та проведення Установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при Міненерговугілля України на 2018-2020 роки,  затвердженою наказом Міненерговугілля від 09.06.2018 № 312.

 

На початку зібрання державний секретар Міненерговугілля Максим Немчинов привітав учасників, подякував  попередньому складу Громадської ради за плідну роботу та підтримку у впровадженні реформ в енергетиці.

 

«Міненерговугілля завжди  отримує якісні експертні  консультації   з питань розвитку галузі, оскільки до складу Громадської ради   входять відомі вчені-енергетики, досвідчені фахівці та управлінці», - підкреслив Максим Немчинов. Також висловив сподівання на подальшу ефективну співпрацю з громадськістю.

 

Ініціативна група прозвітувала про виконану роботу з підготовки Установчих зборів, яка здійснювалася відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів від 03.11.2010 № 996.

 

Головував на Установчих зборах президент Всеукраїнської громадської організації  «Енергетична асоціація України» Василь Котко.

 

Нинішній голова Громадської ради  Герой України Семен Поташник прозвітував про роботу Громадської ради при Міненерговугілля за 2016-2018 роки, відзначивши прогрес  щодо налагодження діалогу з  органами влади та  активну участь членів Громадської ради  в обговоренні нормативно-правових документів тощо.

 

Під час обговорення доповіді учасники зборів наголосили на можливостях щодо підвищення ефективності Громадської ради. Результативною формою, на думку представників громадськості, є прямий діалог, тому запропонували проводити щокварталу зустрічі з Міністром.  Також звернули увагу на важливість реагування на пропозиції Громадської ради з боку Міністерства.

 

«Наше завданняслушні пропозиції доводити до втілення в життя», - зазначив, зокрема, Василь Котко. – Є всі можливості і ресурси, щоб Громадська рада працювала більш ефективно з користю для суспільства».

 

Установчі одностайно проголосували за всіх зареєстрованих 27 кандидатів  - представників громадських організацій.

 

Рішенням першого засідання нового складу  Громадської ради  головою Громадської ради при Міненерговугілля обрано Поташника Семена Ізрайлевича, який подякував за довіру.

 

«Громадська рада і надалі буде ефективним майданчиком для консультацій Міненерговугілля з громадськістю», - підкреслив голова Громадської ради.

 

Державний секретар Максим Немчинов привітав  новообрану Громадську раду та запевнив, що Міненерговугілля  дотримується  пріоритетів щодо  відкритості та налагодження тісної співпраці з громадськістю.

 

версія для друку