МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об'єкта електроенергетики"

17.08.2018 | 16:59

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

«Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики»

 

доопрацьованого з урахуванням зауважень та пропозицій наданих Міністерством фінансів України, Державною регуляторною службою України, Антимонопольним комітетом України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі – проект наказу) розроблено відповідно до статті 9 Закону України від 07.02.2017 № 1834 «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Проект наказу забезпечує встановлення правових засад визначення розміру плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики всіх форм власності з метою розвитку телекомунікаційної мережі загального користування України, задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг та розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Метою прийняття проекту наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України є визначення розміру плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет mev.kmu.gov.ua.

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1. Проект наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики»

2. Пояснювальна записка до проекту наказу

3. Аналіз регуляторного впливу проекту наказу

 

 

версія для друку