МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг"

17.08.2018 | 15:54

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту постанови Кабінету Міністрів України
«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг»

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг» на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет http://mpe.kmu.gov.ua. розділ «Діяльнісь», підрозділ «Регуляторна діяльнісь», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг» розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України на виконання підпункту 5 частини 3 статті 5 Закону України «Про ринок електричної енергії».

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України створює умови для визначення постачальника універсальних послуг, зокрема утворення конкурсної комісії та забезпечення здійснення нею функцій, запровадження процедури проведення конкурсу, встановлення кваліфікаційних вимог до постачальників універсальних послуг, таких як організаційні, технологічні, фінансові, умови досвіду роботи, забезпечення постачання електричної енергії споживачам постачальниками, які запропонують найменший рівень тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.

 

Зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, ЗО; e-mail: oksana.kolosova@mev.gov.ua.

 

версія для друку