МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Розпочалось третє засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

16.08.2018 | 18:05

 

 

16 серпня 2018 в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України розпочала роботу Міжурядова українсько-еміратська комісія з питань торговельно-економічного співробітництва, у рамках якої відбулися експертні консультації за участі представників міністерств та відомств обох держав.

 

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко відкрила засідання Міжурядової Комісії привітала учасників та зазначила, що «Візит еміратської делегації такого рівняце можливість для практичної реалізації спільних цілей обох держав, започаткування нових бізнес-звязків і спільного реагування на виклики, що стоять перед нашими державами на шляху сталого розвитку».

 

Заступник Голови еміратської делегації Мохамед Шараф Аль Хащімі подякував за чудовий прийом та наголосив на взаємовигідній співпраці наших держав, та зазначив: «Сподіваюсь, що розвиток відносин сприятиме перетворенню викликів на можливості взаємовигідного співробітництва, зокрема збільшення товарообігу та зростання інвестиційної активності», при цьому підкреслив наміри ОАЕ щодо вивчення можливостей саме в енергетичний сектор.

 

Експертні консультації є ефективною платформою для аналізу, обговорення, вирішення нагальних питань та створення дієвих механізмів і напрацювань щодо подальшої співпраці України та ОАЕ у сферах взаємного інтересу. Результатом таких консультацій є становлення плідного діалогу, поглиблення торговельно-економічних, інвестиційних, політичних та інших зв’язків між двома державами.

 

Також Наталія Бойко провела зустріч з заступником Голови еміратської делегації та заступником Міністра енергетики та промисловості ОАЕ – Матар Аль Неяді, під час зустрічі було обговорено енергетичні стратегії обох держав, наявність значних природних ресурсів, потужний енергетичний потенціал, сприятливий інвестиційний клімат і поточне реформування секторів.

 

 

версія для друку