МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля вітає ректора ІФНТУНГ Крижанівського Євстахія Івановича з нагоди славного 70-ліття

15.08.2018 | 14:33

 

 

15 серпня виповнюється 70 років від дня народження Крижанівського Євстахія Івановича ─ ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кавалера ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, повного кавалера ордена «За заслуги», академіка Національної академії наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора технічних наук, професора.

 

З нагоди свята ректора привітав Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

 

«Ваша відповідальність, відданість справі, мудрість та наполегливість, виняткова працелюбність, уміння мислити по-державному та реагувати на сучасні виклики є основою згуртованої роботи колективу Університету, а виважені управлінські рішення базуються на глибоких наукових знаннях та враховують реалії сьогодення», - йдеться у привітанні. Міністр побажав ювілярові міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових досягнень для розвитку України: «Нехай Ваш досвід підхоплюють послідовники, а людська вдячність стане винагородою за мудрість та професіоналізм».

 

Під керівництвом Крижанівського Є.І.  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу став  одним із найкращих вузів України, показує приклад ефективної освітньої та наукової діяльності,  готує висококваліфікованих фахівців для різних сфер економіки України.

 

Слід зазначити, що ІФНТУНГ співпрацює з Міненерговугілля України на основі Меморандуму про співпрацю, підписаного 6 травня 2016 року Міністром Ігорем Насаликом та ректором універститету Євстахієм Крижанівським. Спільною метою Міненерговугілля та науковців є збільшення власного видобування нафти та газу та підвищення рівня енергетичної безпеки нашої держави.

 

У Міністерстві на сьогодні працює чимало вихованців ІФНТУНГ, які здобуті знання активно спрямовують на виконання завдань з реформування енергетичного сектору України.

 

 

версія для друку