МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Інформація стосовно пожеж та надзвичайних ситуацій, які сталися на підприємствах паливно-енергетичного комплексу

10.04.2017 | 09:56

 

 

За 3 місяці на підприємствах паливно-енергетичного комплексу України сталася 4 пожежі, а саме: 3 пожежі в електроенергетичному комплексі (по 1 пожежі у ПАТ «Донецькоблнерго», ВП «ДТЕК Західенерго» та                       ПАТ «Київенерго») та 1 пожежа у вугільно-промисловому комплексі на шахті «Північна» ДП «Торецьквугілля».

 

Не допущено пожеж у атомно-промисловому та нафтогазовому комплексах.

 

За березень місяць 2017 року на підприємствах паливно-енергетичного комплексу України пожеж не виникало.

 

 

Увага! Із настанням пожежонебезпечного весняно-літнього періоду почастішали випадки пожеж та загорянь сухої трави та стерні поблизу охоронних зон ліній електропередач та нафто- і газопроводів, що в свою чергу може призвести до та надзвичайних ситуацій.

 

У зв’язку з цим, звертаємо увагу керівників підприємств на безумовне дотримання правил та норм у сфері пожежної безпеки , зокрема: забезпечити скошування та прибирання території об’єктів від сухої трави та стерні, а також спалимих і займистих речовин; провести відповідну роз’яснювальну роботу, у тому числі через засоби масової інформації, серед населення щодо правил поводження під час відпочинку стосовно недопущення розпалювання вогню, випалювання стерні, сухостою і побутових відходів тощо.

 

 

версія для друку