МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Інформація стосовно пожеж та надзвичайних ситуацій, які сталися на підприємствах паливно-енергетичного комплексу упродовж 2017 року

07.02.2017 | 14:40

 

 

Інформація

стосовно пожеж та надзвичайних ситуацій, які сталися на підприємствах паливно-енергетичного комплексу упродовж 2017 року

 

 

За січень місяць 2017 року на підприємствах паливно-енергетичного комплексу України сталася 2 пожежі в електроенергетичному комплексі: по 1 пожежі у ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» та ПАТ «ДТЕК Західенерго».

 

2 січня 2017 року сталася пожежа в окремо розташованому тимчасовому побутовому приміщенні (вагончик), яке знаходиться на майданчику з ремонту котельно-допоміжного обладнання (територія Бурштинська ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго»).

 

До загоряння стан вагончика був задовільний.

 

Пожежу ліквідовано особовим складом першого підрозділу ДПРЧ-18.

 

Причиною пожежі стало коротке замикання електричного проводу на вхідній ділянці до загального автоматичного вимикача внаслідок пошкодження електричного проводу гризуном.

 

Прямі збитки від пожежі склали 52,8 тис. грн. (залишкова вартість вагончика), побічні збитки – відсутні.

 

26 січня 2017 року сталася пожежа в сторожці охорони, розташованої на території Красноармійського РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

 

О 12 год. 40 хв. головний інженер Красноармійського РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» вийшов з будівлі РЕМ і виявив, що з сторожки, розташованої на території РЕМ, йде дим. Головний інженер викликав підрозділ ДСНС і організував відключення електроенергії в приміщенні сторожки.

 

Пожежу ліквідовано силами територіальних підрозділів ДСНС о 13 год. 17 хв.

 

Причина пожежі: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючих приладів (залишення без нагляду електрообігрівача охоронцем).

Прямі збитки від пожежі склали 300 грн., побічні збитки – 17,8 тис. грн.

версія для друку