МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля представило Уряду план стабілізації ситуації у вугільній галузі

06.08.2018 | 09:06

 

 

Урядова нарада за участі керівництва Міністерства енергетики та вугільної промисловості та Міністерства фінансів проведена 3 серпня.

План  визначає першочергові дії щодо  виведення  вугледобувної галузі  із кризи та відповідає стратегічним цілям щодо зменшення імпорту та зміцнення власної енергонезалежності країни.

 

Водночас для реалізації  окреслених завдань щодо збільшення видобування та забезпечення ритмічної роботи галузі потрібні інвестиції у вугільну галузь.

Міненерговугілля за дорученням Уряду напрацьовує реальні фінансові пропозиції для стабілізації ситуації у вугільній галузі.

Координацію всіх процесів забезпечує Міністр  Ігор Насалик.

 

 

Довідково

Наразі на підконтрольній  Україні території 33 шахти. З них - лише 4 шахти працюють прибутково. За 5 місяців поточного року обсяг видобутку склав 1 852,9 тис. тонн. Це на 3,6% менше запланованого і на 7,6% менше відповідного періоду 2017 року. Разом з тим, вартість продукції зросла на понад 30,5%, порівняно з минулим роком.

 

У середині липня Верховна Рада схвалила зміни до Державного бюджету і дозволила додатково виділити ще 1,4 млрд грн на потреби шахтарів, передусім в частині погашення зарплатних боргів.

 

версія для друку