МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Щодо ситуації, яка склалася у зв'язку з протестними акціями шахтарів

06.07.2018 | 12:59

 

 

Міністр Ігор Насалик сьогодні вранці зустрівся з групою протестувальників, які залишилися після проведення протестної акції 6 липня біля Верховної Ради України,  та представників НПГУ  на чолі з Михайлом Волинцем.

 

При цьому у частини протестувальників Міністр помітив ознаки алкогольного сп’яніння, про що зробив зауваження. Натомість, учасники запропонували Міністру разом з ними пройти перевірку на вміст алкоголю. Ігор Насалик погодився і ініціював виклик працівників поліції з сертифікованим приладом для проходження зазначеної перевірки, за умови проходження перевірки учасниками акції.

 

За результатами обстеження Міністра в присутності представників НПГУ на чолі з Михайлом Волинцем прилад показав повну відсутність алкоголю у Міністра Ігоря Насалика.  Водночас,  учасники акції відмовились від проходження перевірки одночасно з Міністром, про що зазначив Михайло Волинець.

 

Міністр наголосив, що протестувальники своїми діями сьогодні заблокували роботу Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля, внаслідок чого працівники не мали можливості оформити відповідні документи для відправлення коштів підприємствам галузі. Таким чином, спрямування коштів відтермінувалося до понеділка 9 липня 2018 року, у випадку розблокування роботи департаменту.

 

Також Міністр зауважив, що такі дії учасників акції дискредитують профспілковий рух.

 

Відео коментаря Міністра Ігоря Насалика можна переглянути за посиланням

https://www.youtube.com/watch?v=Sp8cccSzTYE&feature=youtu.be

 

версія для друку