МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Працівники Міненерговугілля отримали відомчі відзнаки з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 14:47

 

 

Сьогодні в Міненерговугілля проведено урочистий захід з нагоди Дня державної служби. Керівництво Міненерговугілля привітало колектив із святом.

Перший заступник Міністра Тетяна Максимець від імені Міністра Ігоря Насалика та від себе особисто побажала фахівцям Міненерговугілля успіхів та згуртованості. Також подякувала за ефективну роботу та відзначила професійність фахівців Міністерства та відданість своїй справі.

Державний секретар Максим Немчинов наголосив, що цього року відзначається 100 років державної служби. За Гетьманату Павла Скоропадського з метою побудови державного апарату було прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

Порівнюючи державну службу минулого і сьогодення, Максим Немчинов відзначив символічність і своєчасність реформування державного управління та висловив сподівання на успішне завершення реформ та врегулювання всіх проблемних питань до кінця року. У цьому контексті наголосив на важливості взаємодопомоги в колективі та спільного виконання завдань зусиллями як нинішніх структурних підрозділів, так і новостворених директоратів. «Вважаю, що насамперед ми повинні максимально ефективно і якісно виконувати свою роботу», - зазначив державний секретар.

Заступник Міністра Юлія Підкоморна, вітаючи колектив, зазначила про високу мотивованість держслужбовців.

«Переконана, що державна служба і державні службовці – це покликання», - зазначила Юлія Підкоморна. Також поділилася мрією побачити нову модель державної служби, за якої кожен зможе реалізувати себе на державній службі, а держава буде вдячною кожному державному службовцю за самовіддану працю.

Фахівцям, які досягли високих досягнень у праці, вручено відомчі заохочувальні відзнаки.

 

 

версія для друку