МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міненерговугілля "Про затвердження Змін до Положення про порядок оцінки готовності об'єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період"

08.06.2018 | 15:16

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міненерговугілля «Про затвердження Змін до Положення про порядок оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період»

 

Проект наказу Міненерговугілля «Про затвердження Змін до Положення про порядок оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період» підготовлено з метою підвищення надійності роботи об’єднаної електроенергетичної системи України, безпеки постачання електричної енергії споживачам шляхом встановлення єдиного підходу та удосконалення вимог до порядку організації підготовки об'єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період.

Досягнення поставленої мети вирішується за рахунок удосконалення правових засад проведення перевірок готовності обладнання енергогенеруючих компаній, енергопостачальників до роботи в осінньо-зимовий період та уточнення критеріїв оцінки готовності обладнання.

Перегляд Положення виконано з урахуванням досвіду попередніх перевірок готовності обладнання енергогенеруючих компаній, енергопостачальників до роботи в осінньо-зимовий період експлуатації та вимог діючого законодавства.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30; е-mail: yulia.zadorozhnuk@mev.energy.gov.ua

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; e- mail: mail@dkrp.gov.ua

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет mpe.kmu.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1. Проект наказу Міненерговугілля України Про затвердження Змін до Положення про порядок оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період»

2. Пояснювальна записка до проекту наказу.

3. Аналіз регуляторного впливу проекту наказу.

 

версія для друку