Наталія Бойко запевнила присутніх, що Міністерство максимально підтримуєцей надважливий для України об’єкт і очікує на його реалізацію у запланованістроки «Основними функціями Дністровської ГАЕС є регулювання частоти іграфіка навантажень в енергосистемі, формування аварійного енергорезерву, саме ці функції є критично-важливими, особливо в період динамічногозростання частки ВДЕ». Віталій Кушніров підкреслив: «Недарма, спільноготуючи Програму розвитку гідроенергетики, ми наполягали на тому, що 2019-ий рік – рік пуску 4-ого гідроагрегату Дністровської ГАЕС».
Дністровська ГАЕС — буде однією з найбільших у світі гідроакумулюючих електростанцій, після реалізації проекту у повному обсязі.
Дуже важливим є також те, що 100% робочої та «інтелектуальної» сили залученої у будівництві та на експлуатації вже працюючих агрегатів - українці. Підрядні та субпідрядні організації представляють більшість регіонів держави, Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота наголосив, що «у 2012 році, коли будували верхню водойму та зводили інженерно-побутовий корпус, тут працювало 2,5 тис. фахівців, а всього з початку будівництва було залучено близько 15 тис. осіб із 17 областей України від Чернівців до Луганська». 80% усіх використаних матеріалів, обладнання та техніки
- також українського виробництва.