МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Колектив ДП "Львіввугілля" визначив стратегічні завдання на 2018 рік

08.06.2018 | 09:31

 

 

Серед стратегічних завдань на цей рік - запуск чотирьох лав; отримання й освоєння кредитних коштів під держгарантії у сумі 340 млн грн. на обладнання лав на шахтах «Відродження» та «Степова»; будівництво збагачувальної міні-фабрики на «Червоноградській».

 

Про це йшлося 6 червня під час конференції трудового колективу ДП «Львіввугілля».

 

Дев’яносто делегатів від усіх відокремлених підрозділів підбили підсумки виконання «Колективного договору між адміністрацією ДП «Львіввугілля», Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості та Регіональним об’єднанням Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда за 2017 рік» та затвердили зміни та доповнення до Колективного договору в редакції 2010 року.

 

Т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов у доповіді акцентував увагу на тому, що навіть працюючи у складних гірничо-геологічних умовах, без капітальних вкладень у розвиток виробництва з боку держави, гірники показують гарний виробничий результат. Проте розриви у виробничому ланцюжку, пов’язані з виходом зі складу «Львіввугілля» збагачувальної фабрики, й нині негативно відображаються на фінансово-економічній діяльності.

 

 На сьогодні ДП «Львіввугілля» – єдине державне вугільне підприємство, що підняло тарифні ставки і посадові оклади на коефіцієнт 1,4 й друге півріччя 2017 рік завершило з прибутком. Якщо у квітні 2017 року середня зарплата працівника  складала 7104 грн, то у квітні 2018 це вже 12 808 грн. Особливо помітне зростання по основних професіях: ГОЗ минулоріч у квітні отримували у середньому по держпідприємству 10 083 грн, нині за цей період – 21 444 грн, прохідники – 9524 грн. у квітні 2017р. й 19 354 грн. цьогоріч відповідно. Найгостріші проблеми сьогодення: відвантаження товарної продукції не на ближні Добротвірську та Бурштинську ТЕС, а за 600 км на Трипільську ТЕС, що, у свою чергу, створює дефіцит вагонів під завантаження. А шахта «Зарічна», що вже третій рік як не дає вугілля, й надалі є фінансовим тягарем у складі держпідприємства, а не передана, як належить, на реструктуризацію.

 

За повідомленням прес-служби ДП «Львіввугілля» http://www.lvug.com.ua/2018/06/08/koldogovir-pidbito-pidsumki-ta-uhvaleno-zmini/

версія для друку