МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

DiXi Group підготували відео про Звіт ІПВГ 2016

06.06.2018 | 16:29

 

 

У 2013 році Україна приєдналась до Ініціативи прозорості видобувних галузей. Це міжнародний стандарт, який вимагає від країни відкривати інформацію про стан справ у її видобувному секторі. Адже покращувати управління можна лише тоді, коли бачиш реальний стан справ у секторі. Україна виконує цей стандарт, і, починаючи з 2015 року, публікує щорічні звіти, де показує, скільки компаній працює у видобувних галузях, скільки податків вони заплатили державі, які компанії готові, а які не готові показувати результати своєї роботи. Такі звіти можуть допомогти покращити управління ресурсами, що належать українському суспільству.

Сьогодні такий звіт допомагають публікувати донори – Світовий банк, USAID, Міжнародний Фонд «Відродження», GIZ, UKAid. Однак надалі таку роботу має робити уряд самостійно.

Щороку Звіт ЕІТІ показує все більше секторів видобувної галузі. У 2015 році Звіт ЕІТІ відкрив інформацію за 2013 рік про стан справ у секторах видобутку нафти і газу. У 2016 – показав дані за 2014 і 2015 роки в секторах видобутку нафти, газу, вугілля, залізної, титанової та марганцевої руди, а також транспортування нафти і газу. У 2018 році звіт відкриває інформацію за 2016 рік і покриває додатково пісок і глину. У Звіті також можна побачити інформацію про кінцевих власників компаній, які працюють у видобувному секторі, і про те, скільки кожна компанія заплатила податків у державний і місцевий бюджети.

Більше про звіт дивіться у відео  (https://www.youtube.com/watch?v=c7G0gePLIyA), яке було підготовлено аналітичним центром DiXi Group.

 

версія для друку