МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Ігоря Насалика з Днем журналіста України

06.06.2018 | 13:02

 

Шановні представники  засобів масової інформації!

Вітаю з професійним святом – Днем журналіста України.

Стрічка новин, сюжети та коментарі в ефірі  - це те, з чого починається день сучасної людини. Від щоденної праці журналістів, вміння простими словами донести до мільйонів громадян інформації про плани і заходи з реформування галузей економіки, зокрема й енергетики,  значною мірою залежить підтримка громадськості та  успіх наших реформ. Вдячні вам, шановні представники мас-медіа, за  принциповість і високий  професіоналізм!

Зустрічі з журналістами – це мотивація для політика і державного службовця бути компетентним, обізнаним, миттєво орієнтуватися в цифрах і фактах, знаходити правильний меседж, а ще вміти дискутувати і бути гарним промовцем. Адже саме ви, талановиті, гострі на слово, небайдужі і прискіпливі, є ще однією важливою гілкою влади, яка допомагає прискорювати розвиток економічних і суспільних процесів.

Відкритість ми проголосили одним із ключових принципів. Тому завжди готові до відвертого діалогу, партнерства, поважаємо  і цінуємо вашу думку і надалі  розраховуємо на об’єктивність у висвітленні питань розвитку енергетичної сфери.

З нагоди свята бажаю творчих успіхів, гострого пера, підкорення нових вершиш на шляху професійного зростання!

 

Завжди Ваш

Ігор Насалик

 

 

версія для друку