МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Правил про безпеку постачання електричної енергії"

24.05.2018 | 13:41

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

проекту наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Правил про безпеку постачання електричної енергії»

 

 

 

З метою недопущення порушення безпеки постачання електричної енергії статтею 16 Закону України «Про ринок електричної енергії» передбачено розроблення та затвердження Міненерговугілля, як центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, Правил про безпеку постачання електричної енергії. Правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками ринку.

Метою наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Правил про безпеку постачання електричної енергії» є встановлення мінімальних критеріїв безпеки постачання електричної енергії та визначення вимог щодо організації та проведення моніторингу безпеки постачання, критеріїв/видів порушень безпеки постачання, заходів із забезпечення  безпеки постачання, заходів, що вживатимуться у випадках ризику порушення безпеки постачання, процедури ініціювання вжиття таких заходів, порядку застосування необхідних заходів і строк їх дії,  обов’язків суб’єктів владних повноважень та учасників ринку електричної енергії щодо забезпечення безпеки постачання електричної енергії.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30;

е-mail: ludmila.vlasenko@mev.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11;e- mail: mail@dkrp.gov.ua

 

Проект регуляторного акта оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет    mev.kmu.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1.            Проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Правил про безпеку постачання електричної енергії».

2.            Аналіз регуляторного впливу проекту наказу.

3.            Пояснювальна записка до проекту наказу.

 

версія для друку