МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко відвідала Центр передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки

19.04.2018 | 14:59

 

 

19 квітня 2018 року у рамках візиту делегації на чолі з Віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки (м. Вільнюс, Литовська Республіка) – заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко окреслила напрями реалізації політики енергетичної безпеки.

 

Полковник Гінтарас Багдонас, Директор, та команда представників Центру презентували основні сфери діяльності Центру та його подальшого розвитку.

 

Сторони відзначили результати реалізації спільного проекту – Командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, організованих у минулому році в Україні.

 

Проект висвітлив питання енергетичної безпеки та став майданчиком для відпрацювання навиків управління кризовими ситуаціями.

 

Під час зустрічі розгорнулася плідна бесіда та відзначено широкий спектр напрямів подальшої результативної співпраці між Центром передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки і Україною.

 

версія для друку