МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Співробітники Міненерговугілля ознайомилися із виробничими потужностями Рівненської АЕС

23.04.2018 | 10:49

 

 

Співробітники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з ініціативи профспілкової організації Міненерговугілля відвідали Рівненську атомну електростанцію, що знаходиться у м. Вараш (Рівненська область).

 

У рамках поїздки фахівці Рівненської АЕС продемонстрували роботу тренувального центру, який є точною копією центру управління станцією та дає можливість відстежувати найменші зміни у режимі роботи енергоблоків.

 

Як зазначили фахівці АЕС, безпека є пріоритетом у роботі станції. На станції суворо дотримуються світових стандартів, а відповідальні за безпеку співробітники станції проходять регулярні ліцензійні перевірки на предмет фахової відповідності.

 

Довідково. Рівненська АЕС була введена в експлуатації у 1980 році та має 4 енергоблоки загальною потужністю 2835 МВт. На станції працюють 7875 співробітників. Частка Рівненської АЕС у загальному електробалансі виробнитцва електричної енергії в Україні складає 12,7%. На даний час на 3-му енергоблоці тривають роботи щодо продовження терміну експлуатації.

 

версія для друку