МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

За підтримки проекту Програми розвитку ООН в України з 20 по 22 грудня 2017 року проведено семінар "Імплементація Енергетичної стратегії України"

27.12.2017 | 14:31

 

 

Участь в Стратегічній сесії Семінару, яка відбулась 20 грудня, взяли Віце-премєр-міністр України В. Кістіон, виконуючий обовязки Голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки О. Домбровський, Міністр енергетики та вугільної промисловості І.Насалик, виконуючий обовязки Координатора системи ООН в Україні та Постійного представника Програми розвитку ООН в Україні, директор Програми розвитку ООН в Україні Я. Хімстра, заступник директора Представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні М. Петров.

 

Учасниками Стратегічної сесії окреслено підходи, ключові проблеми та виклики, які учасники Семінару мали врахувати під час доопрацювання проекту Плану заходів з реалізаціїпершого етапу Енергетичної стратегії України на період до 2035 року.

 

«В першу чергу від Семінару та експертного середовища очікується на визначення першихреальних кроків для реалізації Енергетичної стратегії України у 2018-2020 рр.

 

Реалізація нової енергетичної стратегії повинна відбуватися зурахуванням аналізу виконання попередньої та концентрації на реальних діях» – зазначив І. Насалик.

 

Протягом 21-22 грудня під загальним керівництвом заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Н. Бойко проведено 9 тематичних засідань, на яких експертним середовищем, представниками заінтересованих органів виконавчої влади та підприємств паливно-енергетичного комплексу розглядались і доопрацьовувались відповідні розділи проекту Плану заходів.

 

Сформований за результатами роботи Семінару документ буде розміщений на сайті Міненерговугілля для всебічного громадського обговорення.

 

 

 

версія для друку