МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Привітання Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика з професійним святом - Днем енергетика України!

22.12.2017 | 13:39

 

 

Шановні енергетики!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем енергетика!

 

Цього року ми відзначаємо 55-річчя Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, яке раніше мало назву Міністерство енергетики та електрифікації. Уже сама назва свідчить про ту величезну місію, яку виконали енергетики: забезпечили світло в кожній українській оселі. Завдяки щоденній праці енергетиків ми маємо комфорт і затишок, а промисловість вчасно і в повному обсязі забезпечена енергоресурсами.

Професія енергетика потребує глибоких технічних знань, високої кваліфікації, уміння блискавично приймати рішення. Тому кожен з енергетиків – це справжній професіонал, майстер, який працює за покликанням і з повною віддачею. Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, адже від неї залежить стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та престижних.

Реформи, які на сьогодні впроваджуються в  енергетичній галузі , спрямовані на зміцнення енергетичної безпеки, формування ринку електричної енергії, підвищення ефективності діяльності підприємств, модернізацію ПЕК та прискорення інтеграції енергетичного ринку України до європейських ринків.

Енергетика має славні традиції, а обізнаність наших фахівців відповідає європейському та світовому рівню. Саме тому ми розширюємо міжнародну співпрацю, ділимося іноваційним досвідом, рухаємося в одному напрямку з Європейським Енергетичним Співтовариством та всіма країнами-партнерами.

З нагоди свята дякую ветеранам енергетики за потужну базу, яку вони створили своєю професійною працею та науковими розвідками. Переконаний, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому.

Дякую всім енергетикам, які забезпечують безперебійне електропостачання та завжди, за будь-яких обставин, на посту. Особлива подяка тим, хто працює неподалік лінії розмежування та забезпечує громадянам тепло і світло.

Вірю в успіхи реформ! Вірю в нашу вітчизняну енергетику, яка має найцінніший ресурс – самовідданих і працьовитих людей.

Зичу всім здоровя, щастя, позитивних змін, добробуту і миру в кожній родині!

 

версія для друку