МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Міненерговугілля проведено консультації щодо річного робочого плану на 2018 рік з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо Стратегічного Енергетичного Партнерства Україна-ЄС

21.12.2017 | 14:06

 

 

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко  провела консультації щодо річного робочого плану на 2018 рік з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо Стратегічного Енергетичного Партнерства Україна-ЄС. 

Н. Бойко подякувала представникам Європейського Союзу за підтримку України в енергетичному секторі. Також висловила сподівання, що 2018 рік буде ще більш плідним та результативним.

Коментуючи завдання, передбачені річним планом, Наталія Бойко наголосила на ключових моментах, яким варто приділити особливу увагу. Насамперед це стосується питань захисту прав споживачів, посилення співпраці з громадськістю, впровадження заходів з енергоефективності, розвитку ринкових відносин та інтенсифікації реформ. Також, за словами Н.Бойко, потрібно приділяти особливу увагу досягненню максимальної відкритості у роботі. 

«Для нас прозорість – дуже важливий аспект», - зазначила заступник Міністра.

Крім того, Н.Бойко повідомила, що Міненерговугілля спільно із зацікавленими органами виконавчої влади та енергетичними компаніями внесло проектні пропозиції для створення спільного документа, над виконанням якого українська та європейська сторони будуть працювати весь наступний рік.

Обговорюючи терміни завершення роботи над планом, Н.Бойко зазначила, що план має бути готовий та узгоджений вже до кінця січня 2018 року.

Слід зазначити, що у рамках проведення 18-го Саміту Україна-ЄС 24 листопада 2016 року сторони підписали зазначений Меморандуму про взаєморозуміння щодо Стратегічного Енергетичного Партнерства Україна-ЄС.

Відповідно до положень Меморандуму було розроблено та узгоджено План роботи на 2017 рік з його реалізації. Перші результати та досягнення виконання Робочого плану були обговорені та позитивно оцінені під час засідання 3-го кластера Україна-ЄС з питань енергетики, навколишнього середовища, клімату та транспорту, яке відбулося у жовтні ц.р. у м. Києві. Також під час цього заходу домовилися підготувати пропозиції до робочого плану на наступний рік.

У консультаціях взяли участь Йоанна Катажина Песемьєр, координатор з міжнародних відносин з Україною, Білорусію та Молдовою, Торстен Веллерт, Керівник групи з питань енергетики та навколишнього середовища, Група Підтримки України, Йоханес Бауер, Перший радник, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги «Енергетика. Навколишнє середовище. Транспорт» Представництва Європейського Союзу в Україні, Андрій Бандура, представник Європейського Союзу в Україні, представники Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, а також підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля.

IMG_9667 - 24.jpg

IMG_9647 - 17.jpg

IMG_9568 - 1.jpg

 

версія для друку