МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

"Підвищення рівня енергетичної безпеки є пріоритетом у роботі Міненерговугілля"

20.12.2017 | 09:06

 

 

Про це заявила Наталія Бойкозаступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції під час виступу на круглому столі на тему «Презентація проекту Закону про державну політику з енергетичної безпеки», який відбувся 18 грудня 2017 року у м. Київ.

 

У своєму виступі Наталія Бойко окреслила питання підвищення рівня енергетичної безпеки, вирішення яких буде можливе завдяки реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року та зовнішньої політики, яка потребує «one voice policy» з метою вироблення єдиної позиції проти зовнішніх загроз.

 

Важливим аспектом в цьому питанні є приєднання України до Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та залучення експертної допомоги.

 

«Одним із основних принципів реалізації політики енергетичної безпеки є пріоритетність забезпечення потреб кінцевих споживачів в енергетичних ресурсах», - зазначила Наталія Бойко.

 

Окрему увагу приділено питанню спільної реалізації положень Плану підвищення рівня енергетичної безпеки, який передбачений Законом США «Про протидію супротивникам США через санкції».

 

 

версія для друку