МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Новостворені директорати забезпечать ефективність прийняття управлінських рішень

19.12.2017 | 15:12

 

 

У Міненерговугілля представили переможців конкурсів на посади генеральних директорів директоратів.

За дорученням Міністра Ігоря Насалика у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулось представлення переможців конкурсів на посади генеральних директорів новостворених директоратів.

Зокрема в.о. державного секретаря Юлія Підкоморна представила структурним підрозділам міністерства, функції яких передаються до директоратів, Віталія Кушнірова –  генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

«Ми маємо забезпечити ефективну передачу ключових функцій з стратегічного планування, євроінтеграції та бюджетного процесу до новоствореного директорату та залучити до конкурсу найкращих фахівців із зазначених питань», - наголосила Юлія Підкоморна.

Також вона представила працівникам нафтогазового та вугільного департаментів Максима Федотова – генерального директора Директорату викопних видів палива, який презентував основні функції директорату, структуру та створені експертні групи.

Водночас Юлія Підкоморна відмітила, що реформа передбачає спрощення бюрократичних процесів та відхід від радянської системи державного управління, використовуючи найкращий європейський досвід. "Це реальна можливість для молодих та досвідчених фахівців спробувати себе на конкурсах на різні категорії посад в директоратах", - зауважила вона.

 

версія для друку