МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр Ігор Насалик підбив підсумки першого етапу реформування державного управління в Міністерстві

18.12.2017 | 16:44

 

 

Під час апаратної наради 18 грудня 2017 року Міністр Ігор Насалик оголосив результати конкурсів на посади генеральних директорів новостворених директоратів.

Колективу були відрекомендовані:

-                      Кушніров Віталій Андрійович, Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції;

-                      Буславець Ольга Анатоліївна, Генеральний директор Директорату енергетичних ринків;

-                      Федотов Максим Олександрович, Генеральний директор Директорату викопних видів палива.

Міненерговугілля обрало всіх генеральних директорів вчасно. За результатами конкурсів немає жодного оскарження результатів.

«Створення директоратів Міненерговугілля – нова якість роботи державної служби та ефективність прийняття управлінських рішень» - зазначив Ігор Насалик.

Місія нових директоратів – забезпечити трансформацію державної служби, впроваджуючи нові підходи до роботи.

У Міненерговугілля створено 3 директорати. Наразі проходять конкурси на державних експертів директоратів, кожен може спробувати себе на конкурсі.

Реформа держуправління соціальний ліфт для молоді, реальна спроба реалізувати отримані знання та набутий фаховий досвід.

Прозорість і відкритість проведення конкурсу передбачає повну обізнаність з вакансіями та відповідними вимогами до кандидатів.

Впровадження реформи дає змогу відійти від радянської системи управління та створити нові міністерства – аналітичні центри, позбавлені  невластивих функцій.

 

 

             

 

             

версія для друку