МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об'єкта електроенергетики"

14.12.2017 | 16:24

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту постанови Кабінету Міністрів України  
«Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики»

 

 

доопрацьованого з урахуванням зауважень та пропозицій Мінекономрозвитку, НКРЗІ, НКРЕКП, Антимонопольного комітету України, Телекомунікаційної палати України, Інтернет Асоціації України, Українського союзу підприємців та промисловців, Асоціації правовласників та постачальників контенту, ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ПАТ «Вінницяобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та громадян.

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики» (далі – проект постанови) розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України відповідно до статті 9 Закону України  від 07.02.2017 № 1834 «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

 

Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики встановлюють загальний порядок щодо забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики незалежно від форми власності для розташування технічних засобів телекомунікацій та порядок взаємодії власника інфраструктури об'єкта доступу і замовника.

 

Метою прийняття проекту постанови Кабінету Міністрів України є визначення правових, економічних та організаційних засад забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики для розташування технічних засобів телекомунікацій.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет mev.kmu.gov.ua.

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

 

1. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики»

2. Пояснювальна записка до проекту постанови

3. Аналіз регуляторного впливу проекту постанови

версія для друку