МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії"

13.12.2017 | 13:14

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту регуляторного акта – проект наказу Міненерговугілля України
«Про затвердження Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії»
,

 

доопрацьований з урахуванням зауважень та пропозицій Державної регуляторної служби та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

 

Відповідно до Відповідно до статті 5 Закону України «Про ринок електричної енергії», Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 208, Правил користування електричною енергією, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 31 липня 1996 року № 28, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02 серпня 1996 року  за № 417/1442, Міненерговугілля України розроблено наказ Міненерговугілля України «Про затвердження Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії.

 

Метою наказу є забезпечення відповідно до ринкових умов в електроенергетиці України впорядкування обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії між енергопостачальником і непобутовими споживачами щодо компенсації реактивної потужності, зниження втрат активної електроенергії та забезпечення рівнів напруги в електромережах згідно з нормативними показниками.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30;

е-mail: ludmila.vlasenko@mev.energy.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11;e- mail: mail@dkrp.gov.ua

 

Проект регуляторного акта оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет    mev.kmu.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

 

1.         Проект наказу Міненерговугілля України «Про затвердження Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії».

2.         Аналіз регуляторного впливу проекту наказу

3.         Пояснювальна записка до проекту наказу

версія для друку