МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Представники Запорізької АЕС беруть участь в XV Міжнародному форумі "ПЕК України: сьогодення і майбутнє"

09.11.2017 | 14:29

 

У Києві проходить XV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», в якому ВП «Запорізька АЕС» бере участь у складі експозиції ДП «НАЕК  «Енергоатом».

Організаторами заходу виступають Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міжнародний виставковий центр.

Атомну енергогенеруючу галузь представляє ДП «НАЕК «Енергоатом» і відокремлені підрозділи компанії: Запорізька, Южно-Українська, Рівненська та Хмельницька атомні станції, «Атомремонтсервіс», «Атоменергомаш», «Аварійно-технічний центр», «Атомприлад» і «Автоматика і машинобудування».

Під час роботи спільної експозиції відвідувачі мають можливість познайомитися з роботою всіх чотирьох АЕС України, в тому числі і найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції. На сьогоднішній день ЗАЕС виробляє 22% від загальної генерації електричної енергії в країні і понад 40% від вироблення електроенергії атомними станціями України.

В рамках XV Міжнародного форуму відбувся День атомної енергетики, основним організатором якого виступила компанія «Енергоатом». Під час заходу відбулися панельні дискусії та круглий стіл.

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 09 листопада становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку