МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Делегація Westinghouse Electric відвідала Запорізьку АЕС

03.11.2017 | 13:15

 

 

На Запорізькій АЕС побували представники компанії Westinghouse Electric (Швеція).

 

У навчально-тренувальному центрі відбулася технічна нарада на чолі з генеральним директором Запорізької АЕС Олександром Остаповцем.

 

На початку зустрічі Олександр Остаповець, вітаючи гостей, висловив надію і впевненість на подальшу плідну співпрацю з компанією Westinghouse Electric.

 

На Запорізькій АЕС шведські фахівці вперше, вони планують провести опитування персоналу атомної станції для оцінки і визначення зауважень щодо співпраці з компанією Westinghouse Electric.

 

Сіберг Пер-Олоф, представник Westinghouse Electric, подякував працівникам ЗАЕС за хорошу підготовку технічної наради.

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 03 листопада становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку