МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Керівники Енергоатома та Турбоатома зустрілися на майданчику Запорізької АЕС

27.10.2017 | 14:06

 

Запорізьку АЕС з робочим візитом відвідали генеральний директор публічного акціонерного товариства «Турбоатом» Віктор Суботін та генеральний конструктор Євген Левченко.

Під час робочого візиту представники ПАТ «Турбоатом» разом з президентом НАЕК «Енергоатом» Юрієм Недашковським відвідали енергоблок №3 Запорізької АЕС, його турбінне відділення, блочний щит управління, резервну дизель-електростанцію, оглянули конденсатор енергоблоку №3, який був замінений, а також майданчик сухого сховища відпрацьованого ядерного палива та тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу для атомної енергетики навчально-тренувального центру.

«Ми, як завод-виробник, під час будівництва атомної станції здійснили постачання наших турбін з конденсаторами для всіх шести енергоблоків Запорізької АЕС. Нині завершено монтаж нового конденсатора на третьому енергоблоці, який зараз перебуває на етапі продовження терміну експлуатації. Модернізований блочно-модульний конденсатор створений за новою проектною документацією та із застосуванням новітніх матеріалів. Аналогічні конденсатори на інших АЕС вже забезпечили продовження терміну їх роботи на 30 років. І ми впевнені, що на всіх блоках Запорізької АЕС, це також буде виконано», ‒ прокоментував результати зустрічі генеральний директор «Турбоатому» Віктор Суботін.

У свою чергу Юрій Недашковський подякував керівництву ПАТ «Турбоатом» за продуктивну співпрацю та висловив надію, що НАЕК «Енергоатом» на багато років залишиться пріоритетом №1 в лінійці замовлень «Турбоатому». «Ми суттєво розширюємо нашу співпрацю в рамках програми імпортозаміщення з модернізації діючого парку реакторів і розраховуємо на Турбоатом в ході будівництва нових потужностей при виборі технологій турбінного острова», ‒ зазначив президент Енергоатома.

Фото: https://goo.gl/W2SpeY

 

версія для друку