МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Працівники Южно-Українського енергокомплексу отримали сертифікати рятувальників міжнародного зразка

23.10.2017 | 16:23

 

 

Представники ВП ЮУАЕС у складі групи українських волонтерів-рятувальників  8-15 жовтня пройшли підготовку в Польщі. Результатом тижневого навчання стало отримання сертифікатів рятувальників європейського зразка. Навчання було організоване в рамках проекту «Розвиток системи добровільної рятувальної служби в Україні» за фінансування з коштів Програми польської співпраці з метою розвитку (Міністерство закордонних справ Польщі) спільно з Мальтійською Службою Допомоги в Україні.

 

«Нам надали можливість ознайомитися з системою рятування, яка на сьогодні є в Європі та зрозуміти, чого нам потрібно прагнути, заради чого нам слід тренуватися та навчати інших, - прокоментував підсумки поїздки учасник делегації, керівник клубу «Шершень», на базі якого проходять підготовку южно-українські волонтери-рятувальники, інженер управління виробничо-технічної комплектації Андрій Дікусар.

 

Волонтери ЮУАЕС та її міста-супутника приєдналися до всесвітнього руху добровільного рятування 2 роки тому. У рамках проекту «Розвиток системи добровільної рятувальної служби в Україні» отримано спеціальне обладнання. Його та навички надання першої допомоги для порятунку людини при нещасному випадку рятувальники продемонстрували учасникам планового загальностанційного протиаварійного тренування, що відбулося на ЮУАЕС 19 жовтня.

 

 

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

версія для друку