МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Ігоря Насалика колективу ВП "Шахта "Лісова" ДП "Львівугілля" з трудовою перемогою - достроковим виконанням річного плану з видобутку вугілля

19.10.2017 | 16:33

 

 

Шановні гірники!

 

Від щирого серця вітаю славний колектив ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львівугілля» з трудовою перемогою – достроковим виконанням річного плану з видобутку вугілля. Пятий рік поспіль шахта досягає такого високого результату!

Це досягнення – спільна заслуга гірників очисних вибоїв і прохідників, інженерів і, без сумніву, керівництва шахти.

Колектив прозвітував, що з початку року видобуто 196 тис. тонн вугілля, а середньодобовий видобуток склав 795 тонн на добу при плані 655 тонн. І це внесок кожного шахтаря, адже середньомісячна продуктивність праці робітника з видобутку вугілля 24 тонни при плані 18,2, а гірника очисного вибою 156,2 тонни при плані 127,6 тонни на місяць.

Крім того, до кінця року шахтарі зобов’язалися видобути ще понад 39 тисяч тонн вугілля.

Це свідчить про високу відповідальність гірників перед державою, адже теплова генерація потребує вугілля, щоб забезпечити надійне електропостачання споживачів України.

Виконання планів є також головним фактором забезпечення фонду оплати праці шахтарів.

Ваша праця – це сталий розвиток економіки країни, це комфорт у оселях, це гарантія нашої енергетичної безпеки. Щиро вдячний Вам за самовіддану працю!

Міненерговугілля України здійснює заходи для модернізації підприємств, забезпечення гірників засобами захисту та створення безпечних умов праці.

Переконаний, що наші спільні зусилля дозволять і надалі досягати успіху для добра та розвитку нашої держави.

 

З повагою

Міністр Ігор Насалик

 

версія для друку