МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Южно-Українському енергокомплексі побували майбутні комп'ютерники

19.10.2017 | 08:24

 

 

На Южно-Українському енергокомплексі 18 жовтня побували з екскурсією студенти відділення обслуговування комп'ютерних систем Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Вони відвідали інформцентр, повномасштабний тренажер блочного щита управління, Олександрівську ГЕС, пристанційний майданчик АЕС і оглядовий - Ташлицької ГАЕС.

Знайомство майбутніх комп'ютерників з ВП ЮУАЕС розпочалося з лекції про історію підприємства, процес виробітку електроенергії, поточну ситуацію в атомно-енергетичній галузі. Одним з моментів екскурсії, який надовго запам'ятають студенти, стали відвідини повномасштабного тренажера, де тренується змінний персонал АЕС. Тут гостям продемонстрували принцип управління ядерним реактором, як моделюються різні аварійні ситуації та як атомники вчаться їх усувати.

З великою цікавістю слухали студенти про технологію виробництва електроенергії, знайомилися з макетами діючого обладнання та ставили питання фахівцям ЮУАЕС, на які отримували вичерпні відповіді.

Викладач Первомайського коледжу Олександр Холодович, який супроводжував делегацію у поїздці, зазначив: «Щотри роки я приїжджаю зі своїми студентами на Южно-Український енергокомплекс, аби вони змогли ближче познайомитися з роботою підприємства. Можливо, хтось з них захоче пов'язати своє подальше життя з АЕС. Дітям такі поїздки дуже подобаються і охочих приїхати на енергокомплекс, що розташований по-сусідству з Первомайськом, завжди дуже багато».

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

версія для друку