МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Легендарний колектив ДніпроГЕСу нагороджено почесними відзнаками

12.10.2017 | 11:41

 

З нагоди відзначення 85-річчя ДніпроГЕСу заступник мера Запоріжжя Роман Омельянович урочисто вручив директору філії «Дніпровська ГЕС» Віктору Кучеру почесну грамоту від виконавчого комітету Запорізької міської ради, як повідомляє прес-служба Укргідроенерго.

«Почесною грамотою народжено колектив філії Дніпровська ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» за високі досягнення у виробничій діяльності, вагомий внесок у розвиток гідроенергетичної галузі  України та з нагоди 85-річчя прийняття в експлуатацію першої черги ДніпроГЕСу», – зазначив Р. Омельянович.

Також, в урочистій атмосфері на станції було нагороджено працівників легендарного ДніпроГЕСу. Нагороджуючи колектив, директор станції зауважив:

«Наш колективце кваліфіковані спеціалісти, досвідчені ветерани станції та молоді гідроенергетики, які продовжують славні трудові традиції старших поколінь, своєю сумлінною працею примножують славу рідної гідроелектростанції, надійно і економічно експлуатують обладнання та успішно провадять її реконструкцію.  Поздоровляю усіх ветеранів та робітників з цією знаменною датою  і бажаю міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя і найкращих трудових успіхів на благо Дніпровської ГЕС».

Цього дня за особливий внесок у розвиток гідроелектростанції, вагомі досягнення в праці та активну участь у громадському житті почесними грамотами та листами подяки було нагороджено найкращих працівників. Також двох співробітників було відзначено Нагрудним знаком «Почесний працівник Укргідроенерго» токаря 6-го розряду МЦ Юрія Бондаренка та начальника зміни ГЕС ОС Олега Пшеничного.

Нагадаємо, що пуск першої черги п'яти енергоблоків загальною потужністю 310 тисяч кВт ДніпроГЕСу відбувся 10 жовтня 1932 року, а 10 жовтня 2017 року відбулося урочисте відзначення 85-річчя.

версія для друку