МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Україна та Білорусь продовжать взаємовигідне співробітництво в паливно-енергетичній сфері

21.09.2017 | 19:04

 

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко очолила українську делегацію на засіданні українсько-білоруської Робочої групи зі співробітництва у паливно-енергетичній сфері у м. Гомель (Білорусь).

 

Під час засідання сторони обговорили питання взаємного постачання електроенергії, надання аварійної допомоги, а також співпраці у сфері ядерної енергетики.

 

Наталія Бойко поінформувала про хід реформ в енергетичній сфері, зокрема про нову модель ринку електричної енергії, яка вводиться з 1 липня 2019 року відповідно до нового Закону про ринок електричної енергії.

 

На засіданні порушено також низку питань співробітництва у сфері ядерної енергетики.

 

Відзначено, що Україна має значний досвід та відповідну науково-технічну базу. Білоруська сторона підтвердила наміри щодо подальшого взаємовигідного співробітництва у сфері ядерної енергетики та висловила зацікавленість у здійсненні на постійній основі підготовки кадрів для ядерної енергетики.

 

Наталія Бойко підсумувала, що співпраця у межах Робочої групи  дозволить оперативно вирішувати актуальні питання та стане запорукою продовження активного і плідного співробітництва.

 

 

версія для друку