МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об'єкта електроенергетики"

18.09.2017 | 15:25

 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

проекту постанови Кабінету Міністрів України
«Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики»

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики» (далі – проект постанови) розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України відповідно до статті 9 Закону України  від 07.02.2017 № 1834 «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

 

Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики встановлюють загальний порядок щодо забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики незалежно від форми власності для розташування технічних засобів телекомунікацій та порядок взаємодії власника інфраструктури об'єкта доступу і замовника.

 

Метою прийняття проекту постанови Кабінету Міністрів України є визначення правових, економічних та організаційних засад забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики для розташування технічних засобів телекомунікацій.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30; е-mail: sva@mev.gov.ua

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; e- mail: mail@dkrp.gov.ua

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерговугілля в мережі Інтернет mev.kmu.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді. 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

1. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики»

2. Пояснювальна записка до проекту постанови

3. Аналіз регуляторного впливу проекту постанови

 

версія для друку