МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Ви зробили наше свято незабутнім!

05.09.2017 | 10:54

 

 

У інформаційному центрі Южно-Українського енергокомплексу 1 вересня для третьокласників Южноукраїнської школи №2 було проведено енергоквест, направлений на популяризацію знань школярів про світ енергій.

У процесі захоплюючої гри діти з цікавістю виконували нескладні завдання, складали пазли, розгадували кросворди, ребуси та слова за допомогою азбуки Морзе, брали участь у естафеті з кульками. Причому всі завдання були присвячені енергетичній темі. Підсумком стала вікторина, під час якої школярі на швидкість називали нові слова, що стали їм відомими під час квесту. Приємним сюрпризом для маленьких гостей інформцентру була можливість спробувати себе в якості ведучих телевізійних новин.

- Ви зробили наше свято незабутнім, - поділилася враженням від імені своїх підопічних класний керівник Людмила Кивачук, звертаючись до організаторів енергоквесту. - Ви відкрили нам таїнство роботи енергокомплексу. Мені самій було несподівано взяти участь у такій цікавій грі.

По закінчені квесту юним дослідникам мирного атома були вручені тематичні розмальовки, календарі та сертифікат, який підтверджує, що вони пройшли перший рівень знань про атомну енергетику. Батькам, які спостерігали за грою дітей, і класному керівнику були презентовані журнали «ЕнергоАтом України», інформаційні бюлетені ВП ЮУАЕС «Енергетик», а також брошури «Енергія в нашому житті».

 

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

версія для друку