МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Привітання Міністра Ігоря Насалика з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

23.08.2017 | 15:24

 

 

Шановні друзі!

 

Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

 

Упродовж століть українці боролись за державність, за право бути вільними на своїй землі. Наш жовто-синій стяг є окрасою міст сіл, з ним ішли на барикади Революції Гідності, з ним захищають воїни нашу свободу на Сході країии. Для нас це не просто символ, а втілення героїчної історії, сподівань мільйонів українців на щасливу долю.

 

Ми пам’ятаємо! Незалежність має ціну, а Незалежність України має ціну в багато разів вищу, тому що за неї пролили кров найкращі сини і доньки нашої держави. Ми пам’ятаємо про кожного, хто боровся за українську державність, хто наближав День Незалежності та наближає нині омріяний усіма мир.

 

Незважаючи на різні прояви гібридної війни, багатогранна культура наших пращурів, споконвічні традиції, історія, мужність і самовідданість воїнів свідчать про те, що ми, українці,  були, є і будемо завжди!

 

На сьогодні ми відчуваємо підтримку країн усього світу, які поважають нашу державність, суверенітет, наші кордони і право на самовизначення. Ми – вільна європейська країна.

 

Ми зуміли! Отримавши незалежність політичну, ми зміцнюємо незалежність у різних сферах життя. Ми зуміли диверсифікувати постачання енергоресурсів, ми не купуємо російський газ, ми нарощуємо обсяги видобутку газу та вугілля і підвищуємо рівень енергоефективності та прагнемо об’єднати енергосистему України з європейською енергосистемою.

 

Ми віримо! Будь-яка війна врешті закінчується. Зазнавши такого гарту, ми ще більше відчуваємо цінність свободи і незалежності. Віримо, що Україна відновить повною мірою свої кордони, а над окупованими нині територіями замайорить наш найкрасивіший у світі Прапор.

 

Зичу всім щастя, добробуту, миру, здоровя! Нехай щодня розквітає наша прекрасна Україна.

 

Ваш   

Міністр                                                                                              Ігор Насалик

 

версія для друку