МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Президента Енергоатома та генерального директора Южно-Українського енергокомплексу нагороджено медаллю "За жертовність і любов до України"

07.08.2017 | 10:17

 

 

Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет своїм указом нагородив президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та генерального директора Южно-Українського енергокомплексу Володимира Лісніченка медалями «За жертовність і любов до України». Таким чином голова Української православної церкви Київського патріархату відзначив особистий внесок Юрія Недашковського та Володимира Лісніченка у волонтерську допомогу українським військовим, які боронять Україну в зоні проведення антитерористичної операції. Нагороди урочисто вручив ієромонах Київського Свято - Михайлівського Золотоверхого монастиря отець Михаїл, який зазначив: «Коли Святіший засновував цю нагороду він казав, що пройдуть швидко ці важкі роки, але та єдність, яка запанувала у народі, назавжди збережеться у нашій пам’яті».

 

 

Довідково. Медаль «За жертовність і любов до України» - відзнака Української православної церкви Київського патріархату. Нагороду було засновано 2 січня 2015 року. Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертву під час Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України.

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

версія для друку