МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерговугілля завершило проведення державної експертизи інвестиційних проектів ДП "НАЕК "Енергоатом" та НАК "Нафтогаз України"

21.07.2017 | 16:39

 

21 липня 2017 року, м. Київ – Комісією з проведення державної експертизи інвестиційних проектів паливно-енергетичного комплексу завершено розгляд проектів ДП «НАЕК «Енергоатом» та НАК «Нафтогаз України».

 

Колегіальний орган надав позитивний висновок за результатами проведення державної експертизи інвестиційного проекту «Будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР АЕС України», який ДП «НАЕК «Енергоатом» планує реалізувати за рахунок власних та кредитних коштів.

 

Разом з тим, прийнято рішення про надання негативного висновку за результатами проведення державної експертизи інвестиційного проекту «Переоснащення парку обладнання для будівництва, капітального ремонту свердловин та інтенсифікації видобутку вуглеводнів», поданого НАК «Нафтогаз України».

 

Комісія аргументувала своє рішення насамперед відсутністю детального аналізу технічних характеристик обраного обладнання та їх відповідності завданням інвестиційного проекту, необхідністю проведення відкритого тендеру з метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель відповідно до законодавства, а також недостатністю обгрунтування обсягу та форми надання державної підтримки.

 

Рішення прийняті відповідно до процедури, визначеної Методикою проведення державної експертизи інвестиційних проектів.

 

 

версія для друку