МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Провідний виробник енергетичного обладнання з Китаю планує здійснення інвестицій у відновлювальну енергетику в Україні

13.07.2017 | 14:00

 

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко провела робочу зустріч із представниками компанії «TBEA International Ltd». Під час зустрічі обговорили низку питань, повязаних з реалізацією проекту будівництва вітрової електростанції потужністю 500 МВТ у Миколаївській області.

 

 Наталія Бойко зазначила про важливість розвитку відновлювальної енергетики для України. Також поінформувала про те, що в Україні триває формування ринку електроенергії відповідно до нового Закону України «Про ринок електричної енергії». Серед завдань, як є першочерговими, - це розробка та прийняття вторинного законодавства, а також рефомування державних підприємств та модернізація електромереж. Водночас зазначила, що пріоритетом для України є створення умов для інвесторів. Тому Україна вітає зацікавленість компанії щодо можливостей інвестувати в енергетичний сектор нашої країни.

 

Представники компанії повідомили, що компанія виявила зацікавленість щодо участі у низці проектів, окреслили основні переваги та зазначили, що пілотний проект в Україні вже пройшов усі необхідні експетизи та отримав позитивний висновок, зокрема і щодо впливу на довкілля. Також наголосили про важливість будівництва об’єкта для вирішення соціальних питань, оскільки, згідно з проектом, планується створити 1000 робочих місць на етапі будівництва та 100 для обслуговувння збудованої електростанції. Слід зазначити, що компанія «TBEA International Ltd» є виробником сучасного обладнання у сфері енергетики. Наразі керівництво компанії та технічні спеціалісти проводять зустрічі з представниами державних органів та українськими партнерами, зокрема НЕК «Укренерго», ДП «Енергоринок» та ін.

 

версія для друку