МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Ефективні комунікації - важлива ділянка роботи всіх підрозділів Міненерговугілля України

06.07.2017 | 20:30

 

 

Навіщо нам ключові повідомлення та якими вони повинні бути, як налагодити ефективні комунікації, як наші новини сприймаються ЗМІ – про ці та інші питання йшлося під час тренінгу з питань комунікацій, який організовано спільно з проектом ЄС «Association4u».

 

Відкрили тренінг в.о. державного секретаря Юлія Підкоморна та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

 

Ю. Підкоморна зазначила, що Міненерговугілля приділяє значну увагу підвищенню кваліфікації персоналу, а також  комунікаціям, які забезпечують ефективний діалог та сприяють розумінню громадськістю реформ, які впроваджуються в енергетичній сфері. Також наголосила, що спільно з проектом «Association4u» заплановано низку комунікаційних заходів, зокрема й тренінгів, які підвищать рівень обізнаності фахівців Міненерговугілля з сучасними комунікаційними викликами та забезпечать вироблення нових умінь доносити інформацію до широкого загалу.

 

Наталія Бойко звернула увагу на важливість якісних комунікацій у сучасному світі та їх вплив на політичні й економічні процеси, про що свідчить досвід багатьох країн. «Комунікації змінюються, як і весь динамічний світ», - зазначила вона та додала, що для Міненерговугілля дуже важливо доносити зрозумілою мовою до громадськості інформацію про результати роботи енергетичного сектору.

 

Про завдання проекту «Association4u» розповіла ключовий експерт проекту Людмила Косар. Зокрема, зазначила, що комунікаційна команда проекту надає допомогу щодо формування ключових повідомлень, які б відображали зміст звітів, директив та інших документів ЄС і були зрозумілими для широкої громадськості.

 

IMG_9694 - Косар 2.jpg

 

Про сучасні вимоги до побудови ключових повідомлень та від чого залежить ефективність комунікацій розповіла тренер Етель Халісте. Також група тренерів проекту запропонувала для учасників низку порад, як написати хороші тези або промову, як працювати з соціальними мережами  та як поліпшити комунікації Міністерства з громадськістю через сайт.

 

IMG_9718 - 16.jpg

 

У ході тренінгу була можливість задати запитання про досвід європейських країн у сфері комунікацій, проаналізувати ті повідомлення, які є в інформаційному просторі, та дати оцінку їх ефективності.

 

Нагадаємо, це вже другий тренінг,  який організовано у співпраці з проектом  «Association4u». Попередній захід проведено 23 липня, присвячений питанням роботи з інформаційними ресурсами щодо ЄС.

 

версія для друку