МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерговугілля спільно з Мінфіном розгляне питання фінансування реформ у вугільній галузі

09.06.2017 | 15:26

 

 

Про це повідомив Міністр Ігор Насалик під час години запитань до Уряду. І. Насалик зазначив, що з прийняттям Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості передбачено й відповідний План дій з її реалізації. «План дій передбачає, що вже через один рік і 40 днів у нас не буде жодної збиткової шахти і усі шахти будуть прибутковими», - переконаний Міністр в ефективності окреслених заходів.

 

Водночас Міністр зауважив, що згідно з Планом дій, при внесенні відповідних змін до  Державного бюджету на 2017 рік, передбачається 800 млн гривень на модернізацію та технічне переоснащення шахт та 200 млн на систему охорони праці шахтарів. За його словами, у понеділок спільно з Міністерством Фінансів Міненерговугілля України обговорить питання фінансування заходів, передбачених зазначеним Планом дій. Остаточне рішення щодо виділення коштів має прийняти Мінфін.

 

«Міненерговугілля буде наполягати на фінансуванні Плану дій, який передбачений Урядом», - наголосив Міністр.

 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 24 травня цього року затвердив Концепцію реформування та розвитку вугільної промисловості та План дій з її реалізації.

 

версія для друку