МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці Енергоатома зустрілися із студентами Гронінгенського університету

08.06.2017 | 09:41

 

Енергоатом відвідали студенти факультету природничих наук та інжинірингу Гронінгенського університету (Нідерланди). Метою поїздки в Україну стали міждисциплінарні дослідження у галузі природничих наук, а також візити  до компаній та дослідницьких інститутів, які можуть бути цікавими щодо майбутньої кар’єри.

Такі подорожі за межі Нідерландів студенти Гронінгенського університету здійснюють щорічно. Цього року в Україні вони запланували низку візитів, концентруючи увагу на ядерній енергетиці та інших інноваційних формах виробництва екологічно чистої електроенергії, які зараз знаходяться у стані досліджень і розробки. Протягом п’яти днів студенти відвідають кілька підприємств, зустрінуться з дослідницькими групами українських вишів, щоб ознайомитися з їхніми дослідженнями в напрямку подальшого розвитку і управління існуючими формами виробництва електроенергії, а також в пошуках нових, більш ефективних і чистих форм виробництва електроенергії.

Звернувшись до Енергоатома, молоді «гронінгенці» висловили бажання дізнатися які роботи і дослідження проводяться в Компанії стосовно управління і розвитку ядерної енергетики, які нові цікаві дослідження проводяться у галузі, а також які основні проблеми і задачі постають у роботі енергогенеруючої Компанії.

Група складалася з 26 осіб, з яких 25 студентів (з різних країн Євросоюзу та Пакістану) і викладач-українець др. Мирослав Кавацюк, представник KVI-CART (центру передових радіаційних технологій) на факультеті природничих наук та інжинірингу Гронінгенського університету.

З боку Енергоатома участь у зустрічі взяли Олег Годун, керівник служби проектної безпеки та паливовикористання Науково-технічного центру та Володимир Іваницький, директор департаменту управління кваліфікацією персоналу.

Серед питань, що окремо зацікавили студентів, стали такі напрями діяльності компанії як поводження з відпрацьованим ядерним паливом, ставлення до   використання торієвого ядерного палива, взаємодія з громадськістю та ставлення населення до атомної енергетики в Україні тощо.

Фото: https://goo.gl/VXgXv5

 

версія для друку