МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На южно-українському майданчику пройшли перші оглядові курси для працівників дирекції НАЕК "Енергоатом"

31.05.2017 | 13:25

 

 

На Южно-Українському енергокомплексі 29 і 30 травня пройшли перші оглядові курси для фахівців структурних підрозділів НАЕК «Енергоатом».

У рамках заходу кияни отримали інформацію про роботу енергетичного комплексу, зокрема, трьох його складових - Южно-Української АЕС, Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС. Під час екскурсій вони відвідали машзали трьох енергоблоків АЕС, повномасштабні тренажери блочного щита управління 1 і 2 черг, ВРП-750, АГЕС і ТГАЕС. На будівельному майданчику бризкальних басейнів представники дирекції Енергоатома ознайомилися з ходом реалізації масштабного проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1...3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС», в лабораторії зовнішньої дозиметрії цеху радіаційної безпеки - з роботою автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки.

Уперше побувати на об'єктах Южно-Українського енергокомплексу довелося багатьом членам делегації, тому тамувати професійну зацікавленість, за їх словами, було корисно з точки зору оволодіння новими знаннями в різних сферах діяльності Компанії.

Один з учасників оглядових курсів - директор Департаменту обліку договорів, розрахунків за електроенергію та моніторингу заборгованості Дирекції з фінансів і бюджетування НАЕК «Енергоатом» Олександр Ердт - проведення оглядових курсів для працівників Компанії вважає гарною ідеєю. «Одна справа перебувати в Києві та абсолютно інша - приїхати на місце і подивитися, як тісно взаємопов'язані між собою та успішно функціонують три різні генерації - АЕС, ГЕС і ГАЕС. Здалеку ми не бачимо основ процесу, не знаємо нюансів, а саме в цьому криється істина. Кожному працівникові дирекції необхідно відвідати наші виробничі потужності та об'єкти, навіть невеликі, для того, аби безпосередньо на місцях побачити, як вони працюють, поспілкуватися з фахівцями, отримати вичерпні відповіді на запитання. Це буде позитивним досвідом для всіх», - упевнений Олександр Ердт.

 

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

 

версія для друку