МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Завершено роботу над фінальною версією проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035

03.05.2017 | 16:59

 

 

Минулого тижня, 28 квітня, Експертна рада затвердила фінальну версію проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року: «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» і погодила подання її для розгляду Управляючому комітетові з питань координації роботи з підготовки проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Учасники засідання, що тривало протягом цілого дня, обговорили кожну статтю та надані пропозиції і зауваження. Завдяки професіоналізму членів Експертної ради було сформовано спільну позицію з усіх принципових питань.

Після  розгляду Управляючого комітету фінальний текст буде опубліковано на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України  та надіслано на розгляд ЦОВВ.

 

Довідково:

У засіданні взяли участь Голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник, представники компаній НАК «Нафтогаз України», НЕК «Укренерго»,  НАЕК «Енергоатом». Центру Разумкова,   Представництва  Європейського Союзу, НТЦ «Психея», Проекту USAID , Національного екологічного центру, Реанімаційного Пакету Реформ, ГО DiXi Group , Українсько-данського енергетичного центру, Групи координації проектів Світового Банку, а також окремі представники профільних асоціацій.

 

версія для друку